x
Dezenfeksiyon Duyurusu
Hakkımızda
Begonvil Evleri eğitim amacıyla Antalya'ya gelen üniversite öğrencilerine ve çalışan tüm bayanlara yılın 12 ayı kaliteli, modern, teknolojik ve aynı zamanda güvenli bir yaşam sunma amacıyla özel olarak inşa edilmiş mobilyalı stüdyo dairelerden oluşmaktadır.

   Apartımızdan Görüntüler »


 
 

Antalya’da kız öğrenci yurdu mu arıyorsunuz?

Begonvil Kız Apartı İmkanları
» Apartımızda yüksek lisans öğrencileri, çalışan veya seyahat için gelen kişilere; yine sadece bayan olmak kaydıyla günlük, haftalık, aylık ve dönemlik olarak uygun fiyatlı kiralama seçeneklerimiz mevcuttur.
» Apartımız 9 tane 2+0 bir tane 2+1, iki tane 1+1, bir tane de 1+0 stüdyo daireden oluşmaktadır.
» Apartımız Akdeniz Üniversitesi merkez kampüsüne 10 dk yürüme mesafesinde olup, Kültür Ulusoy Caddesi'ndedir.
» Ayrıca apartımızın çevresinde Migros, BİM, Şok market gibi zincir mağazalara 50 mt , PTT 80 mt , Bauhaus ve Erasta AVM ye 150 mt otogara 3 km uzaklıkta olup son derece merkezi bir konumdadır.
» Her dairede kişiye özel ayrı oda...
»Apartımız klimalıdır.

Antalya’nın konforlu ve güvenilir kız öğrenci apartı

Antalya'da öğrenci evleri sektöründe faaliyet gösteren apartımız 9 tane 2+0 bir tane 2+1, iki tane 1+1, bir tane de 1+0 studyo daireden oluşmaktadır. Öğrenciler için birçok imkanı sunan apartımız uygun fiyatlarla...
Begonvil Evleri Antalya'da Akdeniz Üniversitesi merkez kampüsüne 10 dk yürüme mesafesinde olup, kültür ulusoy caddesindedir. Öğrenciler için her şey düşünülmüş olan apartımız Migros, BİM, Şok market gibi...
Antalya'da kız öğrenci evlerimi arıyorsunuz? Hemen Begonvil Evleri'ni arayın! Begonvil Evleri kız öğrencilerine sunmuş olduğu birçok imkanlarıyla öğrencilerinilk sırada tercihleri arasında yer almaktadır.
Pro WEB